e-mail sitemap strona główna
Star Wars TCG
Star Wars TCG
Wreckage
Wreckage
Citadels - gra-karciana
Citadels - gra-karciana
Age of Mythology - gra planszowa
Age of Mythology - gra planszowa

Fantasy

Amber. Księga 9: Rycerz Cieni

Roger Zelazny

Amber. Księga 9: Rycerz CieniCena: 18.50 zł

Zielone oczy, ciemne włosy, łuskowe rękawice, miecz przy boku i peleryna spięta klamrą. Tak wyglądał Corwin, książę Amberu. Przeżył kilkaset lat na Ziemi, a potem powrócił, by walczyć o tron prawdziwego świata, ale teraz słuch o nim zaginął? Do Corwina podobny jest jego syn, Merlin, który zapragnął odwiedzić królewski świat Amberu. Nie spodziewał się jednak, iż odwiedziny te staną się początkiem niebezpiecznej drogi? Oto dziewiąta księga słynnego cyklu "Amber", w którym jesteśmy zaledwie cieniami ludzi żyjących w Amberze, prawdziwym świecie, tak jak nasz świat jest jedynie ułomnym odbiciem, cieniem rzucanym przez wspaniały Amber. Roger Zelazny jest jednym z najpopularniejszych autorów SF i fantasy na świecie. Sześciokrotnie został wyróżniony nagrodą Hugo, a trzykrotnie Nebulą. Jego niezwykle popularny cykl o Amberze został zaadaptowany na grę komputerową oraz grę RPG.

 ISBN: 83-7298-018-7

Rok wydania: 2004

Wydawca: Zysk i S-ka

 Pozostałe z kategorii: Fantasy

Kamień Władzy. Tom 2: Strażnicy zaginionego

Kamień Władzy. Tom 2: Strażnicy zaginionego

Margaret Tracy Weis Hickman. Minęły dwa stulecia od chwili, kiedy zaginął kawałek Kamienia Władzy – część należąca do ludzi z Loerem.

Cena: 29.00 zł


Rok i prawne komplikacje

Rok i prawne komplikacje

Piers Anthony. Cykl Xanth. Próbując rozwiązać osobisty problem, paskudna demonica Metria zwraca się o pomoc do Dobrego Maga Humpfreya.

Cena: 25.00 zł


Zapomniane bestie z Eldu

Zapomniane bestie z Eldu

Patricia A. McKillip. Na górze Eld, w zaczarowanym lesie, żyje białowłosa czarodziejka Sybel. Włada ona legionem zapomnianych magicznych bestii o nadludzkiej mocy.

Cena: 25.00 zł


Bazil. Tom 1: Bazil złamany ogon

Bazil. Tom 1: Bazil złamany ogon

Christopher Rowley. W mieście Marneri nadszedł czas dorocznego święta dziękczynnego za ponad wiekową ochronę ze strony Wielkiego Zaklęcia - czas.

Cena: 32.00 zł


Saga o Czarokrążcy - tom 1. Smoczy Pazur

Saga o Czarokrążcy - tom 1. Smoczy Pazur

Artur Baniewicz. Najlepsza polska fantasy od czasów Sapkowskiego! Tęsknisz za wiedźminem? Przeczytaj o Czarokrążcy.

Cena: 25.50 zł


Galilee

Galilee

Clive Barker. Wielowątkowa saga opowiadająca o trwającym około dwustu lat konflikcie między dwiema rodzinami- milionerami z rodu Geary i tajemniczą familią Barbarossa.

Cena: 39.00 zł


Rycerz bezkonny

Rycerz bezkonny

Romuald Pawlak. Fillegan z Wake ma prawdziwego pecha. Choć marzeniami sięga gwiazd, życie wciąż boleśnie go doświadcza, każąc sypiać po wykrotach i poruszać się pieszo.

Cena: 23.50 zł


Wojna o dąb

Wojna o dąb

Emma Bull. Bohaterka Wojny o dąb, Eddi McCandry, gitarzystka i wokalistka rockowa, zrywa - i to ze sporym hukiem - ze swym chłopakiem, nieodpowiedzialnym dupkiem i sukinsynem.

Cena: 28.00 zł


Miecz Mroków. Tom 2: Przeznaczenie Miecza Mroków

Miecz Mroków. Tom 2: Przeznaczenie Miecza Mroków

Margaret Weis, Tracy Hickman. W królestwie Merilon magia jest życiem. Joram, który urodził się bez magicznych zdolności i któremu odmówiono należnych z urodzenia praw, został oddany śmierci.

Cena: 39.00 zł


Triumwirat

Triumwirat

Robert Zaręba. Pełna humoru, dowcipu i zaskakujących puent powieść fantasy.  ISBN: 83-86383-11-9Rok wydania: 1998Wydawca: Radompress Wydawnictwo.

Cena: 15.16 zł


Kroniki Tornoru. Tom 2: Tancerze z Arunu

Kroniki Tornoru. Tom 2: Tancerze z Arunu

Elizabeth Lynn. Akcja drugiego tomu Kronik Tornoru rozpoczyna się kilka pokoleń po wydarzeniach opisanych w Wieży Czat.

Cena: 29.50 zł


Ptak śmierci

Ptak śmierci

Harlan Ellison. Wielokrotny laureat najważniejszych nagród w światku fantastyki, kultowy pisarz amerykański Harlan Ellison, przedstawia swoje najlepsze opowiadania i mikropowieści.

Cena: 27.50 zł


Cień na szkle tom 1:  Widok w zwierciadle 1

Cień na szkle tom 1: Widok w zwierciadle 1

Jan Irvine. Niegdyś istniały trzy światy zamieszkiwane przez trzy rasy ludzkie. Wówczas to z pustki przybyła czwarta rasa.

Cena: 18.50 zł


Zaklinacz

Zaklinacz

Robert J. Szmidt. Co by było, gdyby w jednym szeregu stanęli Wiedźmin Geralt, Conan Barbarzyńca, oraz Leon Zawodowiec? Co by było.

Cena: 27.00 zł


Teckla Vlad Taltos t.3

Teckla Vlad Taltos t.3

Steven Brust. Trzeci tom cyklu o przygodach Vlada Taltosa, zabójcy, maga i członka mafii. A poza tym kochającego męża i potomka arystokratycznego rodu.

Cena: 21.50 zł


Gry planszowe i towarzyskie

Gry figurkowe i bitewne

Karcianki kolekcjonerskie

Gry RPG po polsku

Gry RPG po angielsku

Dla najmłodszych

Akcesoria

Książki

Promocje